TEMSİLCİLİKLERİMİZtemsilciliklerimiz

WABCO ticari araçlar için dünyada ileri gelen bir elektronik fren , stabilite, süspansiyon ve şanzıman otomasyon sistemleri tedarikçisidir. 1869 yılında ABD’de Westinghouse Air Brake Company adı altında kurulmuştur. 1968 yılında American Standard tarafından devralınmıştır, 2007 yılında ise bağımsız bir şirket olmuştur. 31 ülke üzerinde 8100 çalışanı ve 2009 yılında yaptığı $1,5 milyar satışıyla, WABCO’nun yönetimi Belçika’da Brüksel’den idare edilmektedir. 140 yılı aşkın süredir dünyanın ileri ticari, kamyon, treyler ve otobüs imalatçılarına tedarik ettiği frenleme, stabilite, süspansiyon ve şanzıman sistemleriyle elektronik, mekanik ve mekatronik alanlarında büyük ilerlemelere öncülük etmektedir.

HALDEX küresel araç endüstrisine sürüş güvenliği, çevre ve araç dinamikleri konularında yenilikçi çözümler sunan bir dünya firmasıdır. 1985’de İsveç araç endüstrisinden 3 ismin birleşmesiyle kurulmuştur; Garphyttan 1920, Haldex 1960, Hesselman 1930.

PROVIA, ticari araçların güvenliğini geliştiren teknolojilerin öncü ve global tedarikçisi WABCO’nun 2015 yılında otomotiv satış sonrası pazarına sunduğu uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesine sahip yedek parça markasıdır. .